STUDIO ANNELOES BASICS: ALLE DOWNSTAIRS, FRANKA, MARGOT, FLAIR BONDED, ANGELIQUE, BRIGHT BONDED EN POPPY KLEDING HIER ONLINE BESTELLEN!
VERWEN JOU BODY MET STUDIO ANNELOES BASICS
Wil jij er representatief uitzien op jouw werk of op vrije dagen? Dan kunnen de basics van Studio Anneloes voor jou een schot in de roos zijn. Door de fijne travelstof zitten de broeken en Angelique jumpsuits zo fijn en comfortabel. Verwen jezelf en bestel hier uit de basics!
Zodra jij thuis bent hoef jij jezelf niet meer om te kleden. De Brightbonded blazer zit zo comfortabel net zoals de Poppy blouse in de basiskleuren: wit, navy, black en green allemaal gemaakt in die pachtige travel kwaliteiten waar dit merk om bekend staat.
PINE STRIPE BASICS NIEUW VAN STUDIO-ANNELOES
Er is groot nieuws, want de basiskleuren zijn uitgebreid met een mooie zwart/witte pinstripe. Een basic met strepen in deze leuke travelstof is goed te matchen met de uni zwarte basics van Studio Anneloes. Zo krijg je de mooiste creatieve combinaties met deze strijkvrije dameskleding.
De mooie wijde Renske trouser staat erg mooi in combinatie van de Jody pinstripe blazer. Alle basismodellen zijn te krijgen in dit comfy materiaal. Super toch? Een echte aanrader voor in jouw garderobe, niet meer nadenken over combineren maar altijd de juiste kleding in huis!
NOOIT MEER MIS PAKKEN MET BASISARTIKELEN
De basisartikelen van Studio Anneloes worden wekelijks in onze online shop aangevuld zodat jij nooit mis kan pakken. Doordat de kwaliteit strijkvrij en kleurvast is kan jij een basic die jij al langer hebt gewoon combineren met een andere basis van de zelfde kleur. Combineer eens een Evi blouse op een Downstairs trouser of trui in dezelfde kleur en het is net of jij een jumpsuit aan hebt.
Er zijn verschillende diktes in de artikelen light travel, meduim travel en de dikste de bonded ook wel heavy travelgenoemd. Al deze verschillende kwaliteiten kunnen met elkaar worden gedragen. Er zit geen kleurverschil in. De Flair bondend is uitstekend te mix en matchen met een Race top of Clean blazer.
NIEUWE KLEUREN BASIC COLLECTIE ANNELOES
De basiskleuren wit, navy, black en green worden dit najaar uitgebreid met de kleur antraciet. Al deze kleuren worden afwisselend gebruikt in de wekelijkse collectie van Studio Anneloes. Zo kan je de basics optimaal gebruiken om jouw outfit te stylen. Met een Studio Anneloes Basic zie je er altijd verzorgd uit en kan jij eindeloos combineren. Every body happy in een basisartikel van Anneloes.
SNOEPWINKEL STUDIO-ANNELOES
Jij kan shoppen wanneer het je uitkomt. 24/7 is het mogelijk jouw kledingkast aan te vullen of zoals wij noemen compleet te maken met de basiscollectie van SA. Veel plezier in jouw favoriete snoepwinkel van Studio-Anneloes. Happy Body for iedereen.