Studio Anneloes Mienke snake trousers 14055 Camel-Espresso

Maattabel Studio Anneloes
Art.nr:
ANS14055 62a299a424 8487
EAN:
8720925394658
  • Gratis bezorgen vanaf €50
  • Vragen? Whatsapp naar:+31617525552
  • Voor 17:00 uur besteld=zelfde dag verzonden
  • Achteraf betalen via Afterpay-Riverty

Omschrijving

Studio Anneloes Mienke Snake Trousers Camel-Espresso
Een statementbroek met een elegante flow: de warme slangenprint geeft iedere outfit direct karakter.

De Studio Anneloes Mienke Snake Trousers in Camel-Espresso combineert een uitgesproken slangenprint met het comfort van een soepel vallende wide fit. De warme combinatie van camel en espresso maakt de print stijlvol en verrassend makkelijk te combineren.

De wijde pijpen creëren een elegant, lang silhouet, terwijl de elastische tailleband zorgt voor extra draagcomfort. Dankzij de katoenmix met stretch beweegt de broek prettig met je mee en behoudt hij mooi zijn vorm. De steekzakken maken het ontwerp praktisch en compleet.

Highlights
  • Wide fit met wijde pijpen
  • Slangenprint in Camel en Espresso
  • Elastische tailleband
  • Comfortabele stretch
  • Steekzakken
  • Soepel vallend silhouet
  • Binnenbeenlengte 79 cm
  • Katoenmix met Lycra
Laat de slangenprint spreken en combineer de Mienke met een effen top of blouse in ecru, camel, espresso of zwart. Voor een opvallende co-ord look draag je de broek met de bijpassende Jindra Snake Top of Vajen Snake Top. Maak de outfit af met een blazer en hakken voor een geklede uitstraling, of kies voor een knit en sneakers voor een meer casual combinatie.

Specificaties

  • Pasvorm: Wide fit
  • Kleur: Camel / Espresso
  • Dessin: Slangenprint
  • Materiaal: 64% katoen, 31% polyamide, 5% elastaan (Lycra)
  • Taille: Elastische tailleband
  • Zakken: Steekzakken
  • Binnenbeenlengte: 79 cm (lengtemaat 31)