Omschrijving
Warm, stoer en rijk van structuur – deze kobaltblauwe half zip is een sterke knit voor mannen die comfort graag combineren met karakter.
De Butcher of Blue Half Zip Structure Trui in Donkergroen dankt zijn uitgesproken uitstraling aan het rijke structuurbreisel. De diepe groentint versterkt het stoere karakter en maakt de trui tegelijkertijd verrassend veelzijdig. Een comfortabele knit die je gemakkelijk draagt van een ontspannen weekend tot een verzorgde casual gelegenheid.
De opstaande kraag met ritssluiting geeft de trui een sportieve uitstraling en maakt het mogelijk om de hals naar wens open of gesloten te dragen. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de kenmerkende Butcher Hook Badge voor een subtiele herkenbare finishing touch zorgt.
De wolblend van 50% wol en 50% acryl voelt zacht en warm aan en helpt de trui mooi in vorm te blijven. Daarmee is dit een fijne trui voor het najaar en de winter die je seizoen na seizoen opnieuw kunt combineren.
Highlights
- kobalt kleur
- Karaktervol structuurbreisel
- Rijke, voelbare textuur
- Regular fit
- Warme en zachte wolblend
- Opstaande kraag
- Half zip ritssluiting
- Lange mouwen
- Iconische Butcher Hook Badge
- Geribde boorden
- Stoere, tijdloze uitstraling
Specificaties
- Kleur: kobalt
- Pasvorm: regular fit
- Hals: opstaande kraag
- Sluiting: half zip ritssluiting
- Mouwen: lang
- Structuur: rijk structuurbreisel
- Afwerking: geribde boorden
- Details: Butcher Hook Badge
- Verzorging: lichte pilling kan door de natuurlijke eigenschappen van wol en wrijving ontstaan; eenvoudig te verwijderen met een pillenkam of pluizentondeuse
“Kobaltblauw valt op, maar juist bij mannen vind ik het verrassend makkelijk te dragen.”
“De Butcher of Blue Half Zip Structure trui heeft een regular fit. Hij hoeft dus niet strak te zitten. Bij het passen kijk ik vooral of de schouders goed vallen en of er rond borst en buik voldoende ruimte overblijft. Het structuurbreisel komt namelijk het mooiste uit wanneer het niet helemaal uitgerekt wordt.”
“Mannen grijpen snel naar donkerblauw, grijs of zwart. Dan vind ik kobaltblauw juist een hele goede manier om eens wat kleur te dragen zonder dat het meteen bont wordt. De kleur is krachtig en fris, maar met een rustige broek eronder heel makkelijk.”
“Pak een donkerblauwe jeans, deze trui en een witte of beige sneaker. Klaar. Het verschil tussen het heldere kobalt en donkere denim geeft genoeg contrast, maar blijft wel mannelijk en rustig.”
“Combineer hem dan eens met een beige, zandkleurige of camel chino. Dat vind ik misschien nog wel mooier bij kobalt. De warme kleur van de broek haalt het scherpe een beetje uit het blauw en daardoor krijg je een hele sterke combinatie.”
“Bruine of cognackleurige suède schoenen erbij en je kunt hiermee prima naar een etentje of een gelegenheid waar je verzorgd wilt zijn zonder een overhemd aan te trekken.”
“Bij zo’n uitgesproken kleur zou een gladde trui al snel heel simpel worden. Hier gebeurt juist iets anders. Het rijke structuurbreisel geeft schaduw en diepte aan het kobaltblauw. Daardoor verandert de kleur een beetje met het licht en krijgt de trui veel meer uitstraling.”
“Voor dagelijks gebruik zou ik de rits een stukje open dragen. Dan wordt de hoge kraag wat losser en oogt de trui sportiever. Met de rits verder dicht krijg je juist een strakker silhouet en extra warmte rond je hals. Dat is het voordeel van een half zip: je kunt met één rits de uitstraling behoorlijk veranderen.”
“De trui bestaat uit 50% wol en 50% acryl. Die wol zorgt voor warmte en geeft de knit een mooie volle uitstraling. Het acryl helpt hem vormvast te houden. Daardoor voelt dit echt als een najaars- en wintertrui en niet als een dun katoenen truitje dat toevallig een rits heeft.”
“Bij wol kan door dragen en wrijving wat pilling ontstaan. Dat is normaal en betekent niet dat de trui versleten is. Haal er voorzichtig een pillenkam of pluizentondeuse overheen en hij ziet er weer netjes uit. En vooral: wol niet onnodig vaak wassen. Vaak is luchten al voldoende.”
“Vooral voor een man die meestal donkerblauw draagt en eens iets anders wil proberen. Kobalt geeft meteen kleur aan je gezicht en aan je outfit, terwijl je de rest gewoon rustig kunt houden. Je hoeft je kledingstijl er dus helemaal niet voor om te gooien.”
“Ik vind deze in kobalt eigenlijk sterker dan in een veilige donkere kleur. Het model blijft stoer en mannelijk, maar de kleur maakt hem bijzonder. Donkere jeans eronder als je het rustig wilt houden, beige chino als je echt een mooie combinatie wilt maken. Meer hoeft er voor mij niet bij.”
Twijfel je of kobaltblauw bij jou past?
Stuur ons gerust een WhatsAppje of kom de Butcher of Blue Half Zip passen in onze herenwinkel in Zierikzee. Ronald houdt er graag even verschillende broeken bij en laat je eerlijk zien of denim, beige, zand of camel bij jou het beste werkt.











