Omschrijving
Klassiek van buiten, sportief van binnen – de Jennifer combineert een elegante wollen mantel met een moderne gewatteerde capuchon.
De HV Society Jennifer jas in Navy geeft de klassieke lange mantel een eigentijdse HV Society-uitstraling. De wolmix zorgt voor een stijlvolle, warme look, terwijl de reverskraag en rechte belijning het ontwerp tijdloos houden. De diepe navy kleur maakt de jas bovendien makkelijk te combineren.
Het opvallende detail is de gewatteerde inzet met capuchon. Deze zorgt voor een sportief laagjeseffect en vormt een mooi contrast met de wollen buitenkant. De jas sluit met knopen en heeft praktische steekzakken. Een veelzijdige winterjas die elegantie en een sportieve uitstraling mooi samenbrengt.
Highlights
- Stijlvolle lange jas in Navy
- Warme wolmix
- Klassieke reverskraag
- Gewatteerde inzet met capuchon
- Capuchon met trekkoorden
- Knoopsluiting aan de voorzijde
- Praktische steekzakken
- Lange mouwen met knoopdetails
- Normale pasvorm
Specificaties
- Kleur: Navy
- Pasvorm: normale fit
- Lengte: lang
- Kraag: reverskraag
- Capuchon: gewatteerd, met trekkoorden
- Sluiting: knopen
- Mouwen: lang
- Zakken: steekzakken
- Details: gewatteerde inzet en knoopdetails aan de mouwen
- Materiaal: 50% wol, 50% polyester
“Dit is precies zo’n jas voor iemand die netjes wil, maar niet té netjes.”
“De HV Society Jennifer jas heeft een normale pasvorm en een mooie lange lijn. Dat vind ik bij dit model belangrijk, want daardoor oogt hij slanker dan een korte, dikke winterjas. Ik zou hem in de winkel wel altijd even passen mét een trui eronder. Je wilt genoeg ruimte hebben om te bewegen, maar hij moet bij de schouders en bovenrug wel netjes blijven zitten.”
“Wat ik hier zo goed aan vind, is de combinatie. Aan de buitenkant heb je die klassieke wollen mantel met reverskraag. Maar daaronder zit die gewatteerde inzet met capuchon. Daardoor lijkt het alsof je een sportief jack onder je mantel draagt, zonder dat je werkelijk twee jassen over elkaar aan hebt.”
De Jennifer bestaat uit 50% wol en 50% polyester. “De wol geeft hem die mooie, rijke manteluitstraling en natuurlijk warmte. Het polyester helpt om de jas praktisch en vormvast te houden. Ik vind dit daardoor echt een jas die je heel gemakkelijk iedere dag kunt dragen.”
“Navy is ontzettend makkelijk. Met een donkerblauwe of zwarte broek krijg je een rustige, verzorgde combinatie. Maar ik vind hem eigenlijk nóg mooier met ecru, camel of een lichte jeans. Dan zie je pas goed hoe diep die navy kleur is.”
“Onder deze jas kun je net zo goed een fijne trui en pantalon dragen als een sweater met jeans en sneakers. Dat vind ik juist het sterke van dit model.”
“Doe de jas tijdens het passen ook echt even dicht. Kijk of de knopen zonder trekken sluiten en beweeg je armen even naar voren. Zeker bij een langere wollen jas wil je genoeg bewegingsruimte hebben. Probeer hem daarna ook open: juist open gedragen komt die sportieve gewatteerde binnenkant heel leuk naar voren.”
“Vooral voor iemand die graag één jas wil waarmee ze meerdere kanten op kan. Je hoeft niet te kiezen tussen een klassieke mantel en een sportieve winterjas. De Jennifer zit daar precies tussenin. Daardoor kun je hem naar je werk dragen, tijdens een dagje stad, maar net zo makkelijk gewoon op een jeans.”
“Ik vind vooral dat de capuchon deze jas interessant maakt. Zonder die inzet zou het een vrij klassieke navy mantel zijn. Nu krijgt hij ineens een veel modernere uitstraling. Netjes genoeg voor gekleed, maar sportief genoeg om hem iedere dag uit de kast te pakken.”
Twijfel je over de maat of hoeveel ruimte je nodig hebt voor een trui?
Stuur ons gerust een WhatsAppje of kom de HV Society Jennifer passen in onze winkel in Zierikzee. Ingrid kijkt graag met je mee naar de schouders, lengte en pasvorm en laat je eerlijk zien welke maat het mooiste valt.











